W co się ubrać na pierwszej randce

W co się ubrać na pierwszej randce

Zastanawiam się, w co się ubrać na randkę? Wiedza o tym, co się ubrać w pierwszej randce, może mieć znaczenie między zrobieniem wielkiego wrażenia a utraconą sprawą. Dowiedz się, jak możesz zaimponować i sprawić, że Twoja randka spadnie na pierwszą randkę.

W co się ubrać na pierwszej randce

Przebieranie się na randkę może być mylące, ale wiedza o tym, w co się ubrać na randkę, może dać ci o wiele więcej pewności siebie i pomóc w realizacji daty w stylu.

Wszyscy wiemy, że granie w grę na randkę jest łatwiejsze dla mężczyzn niż kobiety.

Mężczyźni mają łatwiejsze, jeśli chodzi o przebieranie się i nie potrzebujemy więcej niż Akademii, aby udowodnić ten fakt.

Ale zamiast być nudnym i prostym, niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, staraj się być interesujący i atrakcyjny.

Jeśli chcesz się ubrać, aby zaimponować, i sprawić, by Twoja randka usiąść i zwróć uwagę na siebie, gdy wchodzisz, oto wszystko, co musisz zrobić.

W co się ubrać na randkę

Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby wyglądać najlepiej na randce. Możesz dodać swoje osobiste preferencje, gdy decydujesz, w co się ubrać na pierwszej randce.

Ale jako ogólna zasada, skorzystaj z tych wytycznych, decydując o tym, w co się ubrać na randkę.

Ubierać się na okazję

Czy wiesz, dokąd zmierzasz? Noś ubrania, które są odpowiednie na tę okazję. Możesz wyglądać gorąco w wysokich ministyniaczkach lub smokingu, ale tak naprawdę Twoja randka będzie się czuła tylko niewygodnie i niezręcznie być w pobliżu.

Oto cztery odczyty, które z pewnością pomogą ci zrozumieć więcej o Twojej randce.

Robią wrażenie

Przebierasz się i decydujesz, w co się ubrać na randkę, ponieważ chcesz zrobić wrażenie, prawda? Skoncentruj się więc na wyrażeniu dobrego wrażenia.

Ubezpieczenie w zwykłej koszuli i dżinsach lub bluzka i spódnica mogą być słodkie i wygodne. Ale to nie ujawnia wiele o tobie. Jeśli naprawdę chcesz zrobić wrażenie, uzupełnij swoją sukienkę czymś bardziej osobistym, co ujawnia coś o tobie. Noś wygodną odzież, ale dodaj coś, co określa, kim jesteś. Ręcznie wykonana biżuteria, urocza opaska do włosów lub klip, świetnie wyglądające buty itp. Może to być wszystko, o ile cię to określa.

Jaka jest Twoja randka?

Czy znasz swoją randkę wystarczająco dobrze, aby wykonać telefon? Czy Twoja randka jest jak dziewczyny, które noszą różowy lub mężczyzn, którzy noszą turkus? Jeśli znasz preferencje swojej randki, sprawdź, czy możesz nosić coś, co mogą lubić. Pokazuje, że bierzesz dodatkowe zainteresowanie, aby być sympatycznym. I każdy lubi randkę, która podejmuje inicjatywę.

Ubrania, które sprawiają, że czujesz się dobrze

Wszyscy mamy ubrania, które sprawiają, że czujemy się dobrze i dobrze wyglądamy. Masz też swoją ulubioną bluzkę lub dżinsy, prawda? Jeśli nie możesz zdecydować o tym, w co się ubrać, lub jeśli czujesz się huffy, decydując się na ubranie, to najlepszym rozwiązaniem jest noszenie czegoś, co już kochasz. I ubrania, które sprawiają, że czujesz się dobrze, sprawiają, że dobrze wyglądasz!

Dyskretnie pochwalić swoje aktywa

Kochamy siebie, tak! Ale zawsze jest coś o nas samych i naszych fizjotach, z czego jesteśmy naprawdę dumni. Czy to zachwycone ramiona, nigdy nie kończą się nogami, czy jest to coś innego? Noś coś, co zaakcentuje twoje zasoby, a będziesz poczuć się bardziej pewny siebie i będziesz wyglądać bardziej ładniej! Ale oczywiście powinieneś dyskretnie pochwalić się.

Być przygotowanym

Teraz nie wszystkie daty będą mylące, ale jeśli zastanawiasz się, w co się ubrać na randkę, która jest niespodzianką, musisz być przygotowany. Daty niespodzianek tak naprawdę nie będą spacerem w parku lub kolacji w restauracji, więc trzymaj kilka rzeczy w samochodzie jak para klapek, dżinsów itp.

W co się ubrać na randkę - nie

Kiedy spotkasz kogoś po raz pierwszy lub gdy widzisz kogoś, kogo znasz na randce, musisz to wiedzieć. Będziesz osądzony. Nie jest to jednak przerażające, ale spotkanie z potencjalnym kochankiem na randkę, oboje będą oceniać się nawzajem, aby sprawdzić, czy istnieje szansa na dalsze pójście na pas miłości. Oto kilka rzeczy, których musisz uniknąć, zastanawiając się, w co się ubrać na pierwszej randce.

Zbyt modne lub tandetne

Teraz możesz siedzieć w pierwszym rzędzie każdego tygodnia mody, ale jeśli nie spotykasz się z projektantem mody, pomiń noszenie wszystkiego, co jest zbyt krzykliwe lub modne. Noszenie ptaka na głowie może być wygodne w seksie i mieście, nie jest to w prawdziwym życiu. A Lady Gaga nie wygląda ładnie w tych dziwnych ubraniach, które są rozpryskiwane na wszystkich tabloidach, więc o ile lepiej możesz wyglądać w prawdziwym życiu?

Pokazując skórę

Teraz powiedzieliśmy, że powinieneś pochwalić się swoimi zasobami, ale to nie znaczy, że powinieneś migać skórę. Unikaj noszenia czegokolwiek zbyt odkrywczego lub zbyt dopasowanego, bo możesz po prostu sprawić, że Twoja randka poczuje się nieswojo i zawstydzona. To pierwsza randka, masz wiele innych dat i noce po randkach, aby odsłonić skórę. Więc zagraj w czystą grę.

Przedawkowanie makijażu i biżuterii

Decydowanie, w co się ubrać na randce, nie dotyczy tylko ubrań, ale także o makijażu i biżuterii. W pośpiechu, aby zaimponować, staraj się nie przesadzić z akcesorium i upiększaniem. Noś cienką warstwę makijażu i ogranicz biżuterię do minimum. Ponad przesadne oświadczenia stylowe sprawi, że Twoja data rozpadnie się w pot.

Skorzystaj z tych wskazówek, w co się ubrać na randkę, aby pomóc Ci zrobić wielkie wrażenie na tej sutie. Jesteś tym co nosisz. Więc próbując wymyślić, w co się ubrać na pierwszej randce, pamiętaj, aby zapewnić mu komfort i utrzymać elegancję.