Nasza historia miłosna - pamiętaj, jak się poznaliśmy?

Nasza historia miłosna - pamiętaj, jak się poznaliśmy?

Czy pamiętasz, jak poznałeś swoją ukochaną? Oto świetna notatka „How We Met” od Terri Matthews do jej słodszej połowy, wspominając ich pierwsze spojrzenie, pierwszy raz, kiedy się poznali, i jak ostatecznie skończyło się to słodkim uczuciem w sercu i ciepłą, dobrą historią miłosną, dobrą historię miłosną.

Drogi Brian,

Jestem bardzo szczęśliwy, bo cię znalazłem. Jestem jeszcze bardziej szczęśliwy, ponieważ oboje jesteśmy dla siebie tak doskonali.

Jesteśmy dla siebie idealni, ponieważ śpimy po przeciwnych stronach łóżka. A idealne jest gdzieś pośrodku, splątane w naszych prześcieradłach i skórze, wypełniając powietrze słodyczami mojego oddechu mieszającego się z twoim.

I to idealne uczucie, do którego budzę się każdego ranka. I czuję się tak dobrze! Moi przyjaciele powiedzieli mi, że ty i ja jesteście idealnymi, a twoja siostra powiedziała mi, że uważa nas za jedyną idealną rzeczą na całym świecie.

Zastanawiam się, jak się znaleźliśmy lub czy w ogóle mieliśmy coś wspólnego. Czy było to przypadkowe spotkanie, czy był to los?

Pamiętaj, jak się poznaliśmy?

Koktajl i zatłoczony klub zmieniły moje życie. Wiele lat temu. To była sobotnia noc, jeden z tych dni, kiedy każda osoba chce imprezować. Nie czułem się zbyt dobrze i nie chciałem nigdzie jechać.

Więc zostałem w domu, podczas gdy wszyscy moi przyjaciele wyszli. A potem Nikita wróciła do domu i dręczyła mnie, żeby z nią wyjść, ponieważ jej facet był zajęty przepracowaniem w biurze.

Nie chcąc ją pogorszyć, niechętnie się zgodziłem. Dotarliśmy do klubu i widząc, że jest pełny, siedzieliśmy na stołku barowym. Kelnerka zapytała nas, czego chcemy. A może to ty? Wiem, że twoje włosy były wtedy długie, ale nie pamiętam, jak wyglądałeś. Przedstawiłeś się i przekazałeś nam menu koktajlowe.

Uśmiechnąłem się do ciebie, a kiedy odszedłeś, Nikita wyszeptała do mnie. "On jest gorący!"

"Kto?" Obróciłem się. Nikogo tam nie było. „Och, barman?"

"Tak. Jest naprawdę gorący."

„Tak naprawdę nie zwracałem uwagi."

„Cóż, kiedy tu wraca, zwróć uwagę!"

Wpadając na ciebie

Wróciłeś i zamówiliśmy nasze napoje. Chciałem, aby Daiquiri i Nikita zamówili „seks na plaży”. Uśmiechnąłem się i podziękowałem. A po odejściu zapytałem o ciebie Nikity.

„Chciałbym być singlem”, powiedziała mi. „Chcę być singlem. Tęsknię za flirtowaniem. chcę tylko dobrze się bawić."

Po prostu siedzieliśmy tam nucując i słuchając DJ. Przeszedłeś po mnie kilka razy, mimo że siedzieliśmy w dalekim rogu lady. Naprawdę nie musiałeś chodzić obok nas. Godzinę później rzuciłeś czek i otworzyliśmy nasze portfele, aby zapłacić.

Nikita trzymał mnie za rękę. „Powinieneś napisać swój numer telefonu na tkance. Zrobiłbym to, gdybym był singlem, ale nie mogę, więc powinieneś."

„Powinienem?„Zachichotałem. To było głupie. Zwróciła na ciebie więcej uwagi niż ja, ale nagle naprawdę chciałem zostawić ci mój numer telefonu. "Czy masz długopis?„Zapytałem Nikity, gdy wykopałem się w mojej torebce. Żadne z nas nie mogło go znaleźć.

Nazwij mnie cudownym!

Nikita poddała się. "Bardzo przepraszam! Może następnym razem - potarła. Ale byłem zdeterminowany. Ponownie przeszukałem torebkę, aby znaleźć wszystko, co mogłem napisać.

Nikita znalazła błyszczącą szminkę. Spojrzałem na ciebie, byłeś w dalekim kącie. Nie widziałeś mnie. Podwoiłem się i napisałem: „nazwij mnie cudownym!”Z moim numerem telefonu i moim imieniem na tkance. Oboje przeczytaliśmy wiadomość ponownie i zaczęliśmy się śmiać! I trzymaliśmy się naszych szwów, gdy wyszliśmy z klubu. Wiele osób uważało, że oboje byli pijani! A kiedy wyszliśmy i mieliśmy świeże powietrze, wybuchliśmy śmiechem histerycznie.

„Nawet nie obchodzi mnie, czy zadzwoni. To była świetna zabawa - powiedziałem Nikity.

Upuściłem ją do domu i wróciłem na swoje miejsce, zastanawiając się, co myślisz, kiedy zobaczyłeś moją notatkę. "Przepiękny!„Tak nazywałem cię! Musiałeś się dobrze śmiało z mojego wyboru słów.

Zaskoczenie w samochodzie

W poniedziałek po południu, po zjechaniu lunchu na zewnątrz, po zmianie zostawiłem telefon w samochodzie. Po pracy odkryłem, że miałem nieodebrane połączenie. To było z numeru, którego nie wiedziałem. Zastanawiałem się, czy to było od ciebie. A może to było call center? Nie ma mowy. To musi być niewłaściwa liczba. Ale potem otrzymałem od ciebie tekst.

"To jest Brian. Byłem mikserem koktajlowym w Mar's, sobotni wieczór. Nie musiałeś mi mówić, twoje imię. Przypomniałem sobie twoje imię, kiedy twój przyjaciel do ciebie zawołał… a także odpowiadam na przystojne, a nie tylko cudowne!„Powiedziałeś, że zrobiłem twoją noc, więc postanowiłeś odwrócić przysługę i przesłałeś mi wiadomość na wypadek, gdybym chciał oddzwonić. Nie mogłem w to uwierzyć. Zadzwoniłeś. Właściwie zadzwoniłeś.

„Zadzwonił, Nikita! Nazwał!"

„Kto zadzwonił… zadzwonił?! Co on powiedział?"

„Zadzwonił, kiedy byłem w pracy. On też napisał do mnie SMS -a. Naprawdę słodki tekst. Nikita, wydaje się taki słodki!"

Byłem podekscytowany, ale zdenerwowany, aby cię zadzwonić. Zastanawiałem się, co powiedziałbym, gdybyś odpowiedział i czy mielibyśmy o czym porozmawiać. Prawie miałem nadzieję, że nie odebrasz telefonu, ale tak zrobiłeś.

Zakochanie się przez telefon

Rozmawialiśmy przez godzinę pierwszego telefonu. Leżałem w pokoju z nogami zwisającymi nad głową, podczas gdy my rozmawialiśmy. Twoja siostra od czasu do czasu cię wkurza, pytając, kto to był? Krzyczała do telefonu, mówiąc, że zarumienisz się, rozmawiając ze mną. Okazało się, że to była twoja ostatnia noc u Mar's, tej samej nocy, kiedy napisałem do ciebie tę notatkę.

Byłeś w nim przez dwa miesiące, zanim podjąłeś inną pracę. Mówiłem ci, że słucham muzyki i rozmawiam z tobą. Zapytałeś mnie, która piosenka? I powiedziałem ci, że to „Back, skąd pochodzę” Kenny'ego Chesneya, a właściwie znałeś tę piosenkę!

Żaden z moich przyjaciół nigdy nie znał tej piosenki! Powiedziałeś mi również, że kochasz też piosenki Kenny'ego Chesneya. Ta piosenka utknęła w mojej głowie przez tydzień po rozmowie tej nocy. Wciąż przypomina mi tej nocy, za każdym razem, gdy gram tę piosenkę. Mówiłeś o swojej rodzinie i psie oraz o tym, co chciałeś zrobić ze swoim życiem. Byłem pod wielkim wrażeniem. Wydawało się, że masz wszystko razem. Wiedziałeś, co chcesz zrobić i robiłeś to. Byłem trochę zastraszony przez twoje idealne życie.

Kiedy powiedziałeś, że musisz się rozłączyć, ponieważ musisz spotkać kogoś z rodziny, pomyślałem, że nie mam nic do stracenia, więc powiedziałem: „Więc powiedziałeś, że chcesz zwrócić przychylność… czy telefon zadzwoń na przysługę lub robi to To znaczy, że znów cię zobaczę?"

Zatrzymałeś się, jakbym cię zaskoczył i zastanawiałem się, czy popełniłem błąd. Ale wtedy zapytałeś mnie o mój harmonogram w ten weekend. Planowaliśmy na piątek wieczorem i powiedziałeś, że zadzwonisz do mnie później w tygodniu. To było szalone, niewiarygodne, śmieszne… i całkowicie nieoczekiwane.

Spotkanie mojej miłości, tworzenie mojej historii miłosnej

Kiedy zobaczyłem cię przed kawiarnią coiah w piątek wieczorem, nie rozpoznałem cię, ale wiedziałem, że to ty, ponieważ wyglądałeś, jak się czułem. Niepewny. Domyślałem się, że prawdopodobnie też mnie nie rozpoznasz, a kiedy zobaczyłem, że otworzysz telefon, wiedziałem, że to zadzwonić. Spojrzałem na ciebie, kiedy odebrałem telefon, zastanawiałem się, co myślisz, kiedy zdałeś sobie sprawę, że to ja. Miałem nadzieję, że nie jesteś rozczarowany. Wiedziałem, że nie jestem. Nie na chwilę.

W kawiarni paliliśmy mieszaną wodę o smaku owocowym i wypiliśmy kawę. Bawiliśmy się razem. Myślałem, że jesteś głupi za każdym razem, gdy zapaliłeś papierosa i powiedziałeś mi, że dziwka nie była dla ciebie wystarczająco „silna”.

Następnie kontynuowaliśmy pizzę w pobliskiej pizzerii. Właściwie cofnąłeś dla mnie krzesło, tak jak nadal to zrobisz. To była zimna noc w listopadzie, ale nie chciałem wychodzić. Wróciliśmy więc do kawiarni coiah i tym razem mieliśmy gorącą czekoladę i haka o smaku jabłkowym. To było prawie dwanaście lat i musiałem wrócić do domu. Kopciuszek musiał powiedzieć pożegnanie.

Jabłka i sposób, w jaki się poznaliśmy

Poszedłeś do mojego samochodu i otworzyłeś moje drzwi. Nie chciałem wchodzić. Oparłem się o samochód i rozmawialiśmy przez kilka minut. Trzymałeś moją rękę. Czułem się słaby. I zastanawiałem się, czy sprawy stałoby się bardziej niezręczne. A potem pochyliłeś się i pocałowałeś. Oboje po prostu spojrzeliśmy na siebie, a ja wyrzuciłem: „Smakujesz jak jabłka!"

Zacząłeś się śmiać. Tak bardzo to kocham, kiedy się śmiejesz. To mnie uszczęśliwia. Pocałowaliśmy się ponownie. Przytuliliśmy się i machaliśmy pożegnaniem. Gdy jechałem do domu, chciałem zatrzymać się i zacząć biec. byłem taki szczęśliwy. I od tego dnia wciąż czuję to samo o tobie.

Zadzwoniłeś do mnie jeszcze zanim wróciłem do domu. A może to ja zadzwonił do ciebie? Nie, zadzwoniłeś do mnie i rozmawialiśmy przez całą noc.

I spotkaliśmy się ponownie następnego wieczoru. Nie mieliśmy żadnej hakah. A kiedy całowaliśmy się tej nocy, to byłeś tylko ty. I to tylko ja. Bez smaków! A zeszłej nocy, kiedy mieliśmy Hookah i pocałowaliśmy się w samochodzie, tuż przed powrotem do domu, smakowałeś jak jabłka. Pamiętałem nasz pierwszy pocałunek. I o tym, jak zmieniło się moje życie, wraz z tobą. jestem taki szczęśliwy. I tak naprawdę nie ma ani jednej rzeczy w moim życiu, który chciałbym już zmienić. Cóż, może, gdybym mógł, użyłbym długopisu zamiast szminki, aby napisać notatkę. Mniej dziwki!

Nasza historia miłosna jest idealna i pamiętam, jak się spotkaliśmy, tak się stało wczoraj. I nie mogłem prosić o inny sposób na spotkanie z tobą i zakochać się w tobie. Miłość, Terri.