Teenage Love Stories - A Reunion of Teenage Love

Teenage Love Stories - A Reunion of Teenage Love

Ilu z nas może mieć szczęście przywrócić romans nastoletnich opowieści miłosnych? Czy możesz kiedykolwiek zapomnieć o swojej liceum miłość? Czy też ta iskra ożywa, gdy znów się natkniesz. Jamie Barlow podziela swoją radość z topnienia w miłości.

Zjazd szkolny. Zastanawiałem się, czy powinienem iść.

Minęła prawie dekada, odkąd nawet zastanawiałem się.

Po powrocie do szkoły, moi kumple i ja zobowiązaliśmy się do tego, że będziemy się tam udać, ale cóż, zrezygnowałem z tej myśli, w której ukończyłem studia.

Ale tym razem, gdy trzymałem zaproszenie, coś we mnie wezwało mnie do wzięcia udziału w nim.

Co do cholery, zdecydowanie mógłbym skorzystać z kolejnej nocy, powiedziałem sobie.

Zadzwoniłem do kilku moich starych kumpli i przekonałem ich, aby tam udało się, i byli bardzo zaskoczeni, widząc we mnie zupełnie nową wigor, aby udać się na spotkanie w tym roku.

Oczekiwanie na spotkanie

D-Day przybył i tego ciepłego wieczoru nie spodziewałem się nic niezwykłego, tylko kilku pauzujących mężczyzn i grupy gadających kobiet.

Ale w środku poczułem dziwne podniecenie, których nie czułem od dłuższego czasu.

Będąc w branży rozrywkowej, imprezy były tym, na co pozwoliłem sobie na życie. Ale tym razem coś było inne, czy to tylko moja kiepska intuicja?

Zjazd w glitzy hotelu był fajny, całkiem interesujący. Gdy impreza się rozpoczęła, było świetnie! Fajnie było zobaczyć moich starych przyjaciół z pseudonimami takimi jak „Curly” z wielkimi, dużymi łysymi łatami. Śmialiśmy się i rozmawialiśmy jak małe dzieci w ich dziewiątej klasie. Było fajnie i zastanawiałem się, dlaczego nigdy nie przejmowałem się przyjęciami z zjazdów przez te lata.

Wspomnienia o nastoletniej historii miłosnej

Podszedłem do lady baru, żeby dostać się do kolejnego drinka. W wieku dwudziestu i trzydziestu lat i trzydziestu lat i trzydziestu lat i trzydziestki. Zjazd był fajny, przypomniałem sobie. Z drinkiem w dłoni wróciłem przez pokój.

Zagubiłem się w moich myślach, gdy nieświadomie łokiełem kogoś w grupie chichoczących kobiet. Złożyłem się razem i przeprosiłem ją. Była bardzo ładna i wdzięcznie przyjęła przeprosiny. Jej oczy były urocze.

Przeszedłem obok, a jej oczy przypominały mi piękne wspomnienie. Coś, czego nie mogłem stracić, ale próbowałem zapomnieć przez te wszystkie lata. Moje serce przegapiło rytm i zaczął mocno walić, naprawdę mocno. Czy to była ona? Odwróciłem się i pragnąłem cudu.

O mój Boże, to Nancy!

To była sama dziewczyna, która ukradła moje marzenia co noc. Mogłem powiedzieć, że to ona z spojrzeniem. Nigdy nie mogłem zapomnieć o tych uroczych oczach jak oczy. Była piękna i nie zmieniła się, odkąd ją ostatnio widziałem. Natknąłem się na krzesło, gdy próbowałem przytrzymać serce w piersi. Panikowałem, czułem się jak mały chłopiec, o którym czytamy w tych opowieściach miłosnych. W ten sam sposób, w jaki zawsze czułem, kiedy była w pobliżu.

Wspomnienia nastoletniej miłości

Po raz pierwszy czułem się w ten sposób, byłem w dziewiątej klasie. Byłem jednym z tych dzieci, które nazywasz Dorking Middle Bencher, niezbyt manipki, ale nie jest wystarczająco fajny, aby się zmieścić, z tyłu klasy. W szkole była ta nowa dziewczyna, a nauczycielka przedstawiła ją klasie. Nazywała się Nancy. Chciałem „nawiązać z nią przyjaźń”, ale za każdym razem, gdy do niej podchodziłem, po prostu zamarłem i skończyłem z nieśmiałym uśmiechem.

Pewnego dnia w klasie wyszeptałem do dziewczyny siedzącej obok mnie, aby przedstawić mnie Nancy. Po prostu uśmiechnęła się i milczała. Kiedy zadzwonił dzwonek, a nauczycielka wyszła, ta dziewczyna po prostu wstała i krzyczała na szczyt jej głosu, ku mojemu oszołomieniu: „Nancy, ten Jamie cię lubi!!"

Klasa wybuchnęła śmiechem i tak, Nancy też się roześmiała. Chciałem tylko ukryć się pod ławką. Czułem się tak głupio. Przez resztę zajęć po prostu siedziałem bardzo cicho i rozważałem. Wreszcie powiedziałem Nancy, że ją lubię, tego samego wieczoru. Wszystko było nieplanowane i zrobiłem wielki bałagan wszystkiego. Wyrzuciła mnie z mojej nieszczęścia z dobrze umieszczoną „nie”, która rozbiła moje serce.

Po tym dniu nie mogłem się z nią mówić, byłem zbyt przestraszony. Powiedziałbym jej, że od czasu do czasu ją lubiłem, co sprawiło, że wyglądam bardziej głupio. Od czasu do czasu dzwoniłem do niej. Dobrze było słuchać jej głosu, aż do dnia, w którym jej tata zainstalował identyfikator dzwoniącego, który był wtedy stosunkowo nowy. Dowiedziała się, że to ja zwykłem do niej zadzwonić, a ona się wściekła.

Zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ​​jestem „psychiką” i próbowała mi powiedzieć, że są lepsze rzeczy do rozmowy niż „mogę cię poznać po szkole?„To ona nauczyła mnie zdania”, jak tam pogoda?- i powiedział mi, żebym ją o to zapytał, za każdym razem, gdy chciałem jej powiedzieć, że ją lubię. Minęły dwa lata i niewiele mogłem zrobić, aby pokonać tę dziewczynę. Przyniosłem nawet jej karty, których nigdy jej nie dałem, i nagrałem kasety, których nie mogłem dać, chociaż zwykłem starannie pisać jej imię na każdej taśmie.

Minął dzień ukończenia studiów i rozstaliśmy się z interesującymi nazwami zwierząt domowych. Nazywała mnie „psycho” i cóż, nazywałem ją „tym jedynym”, chociaż nigdy nie mogłem tego głośno powiedzieć. Próbowałem ją zapomnieć, ale to było coś, czego nie mogłem zrobić. Umawiałem się z kilkoma dziewczynami i odzyskałem moje życie. Zgubiłem środkowy tag i dostałem nowy tag „Uroczy”. Chciałbym mieć ten sam znacznik w szkole. Ale cóż, sam nauczyłem się nowej linii. „Gówno się dzieje”.

Powiew przeszłości

Piecznik na moim ramieniu miał mnie z powrotem w zmysłach wraz z odrobiną wódki na moim udzie. To był jeden z facetów gapiących się na mnie. Chłopaki poruszali się wokół mnie i zastanawiali się, czy jestem zbyt pijany. Byłem, naprawdę byłem i tylko wiedziałem, że to nie tylko napój. Moim zdaniem byłem w środku historii miłosnej nastoletniego chłopca. Wskazałem za pośrednictwem pokoju, a oni podążyli za moim palcem. Chłopaki też byli oszołomieni, tylko na sekundę, dopóki nie wybuchali śmiechu.

Kilka rąk złapało moją koszulę, a kilka pozwoliło im mocno upaść na moje żałosne plecy. Nie mogli uwierzyć, że ktoś mógłbym zmusić mnie do osłabienia na kolanach, nawet po tak długim. Nie mogłem w to uwierzyć!

Nigdy nie byłem tym, który miał problemy z zbliżaniem się lub zbierania dziewczyn, ale teraz czułem się jak nastoletni chłopiec, który był zakochany w dziewczynie w klasie. Wiedziałem, że nigdy nie mogę do niej podchodzić i zacząć rozmawiać. Nadal zakłada, że ​​jestem psycho.  Naprawdę chciałem zrobić z nią szybkie i dobre wrażenie. Byłem prawie pewien, że teraz mnie nie rozpozna. Straciłem grube okulary i postawę przegranego.

Moi przyjaciele szli mnie, żeby się do niej zbliżyć, nie wiedzieli, że wciąż boję się rozmawiać z tą jedną dziewczyną. Po prostu wzruszyłem ramionami i udawałem, że nie obchodzi mnie to.

Rekinding The Teenage Love Story

Musiałem poinformować ją, że jestem gładki, zanim się do niej zbliżyłem, i wiedziałem, co robić. To był czas wrażenia i to była moja jedyna szansa. Podszedłem do jednego z moich starych nauczycieli i po krótkiej rozmowie miałem w rękach stary, dobry mikrofon. Nie byłem dobrym emcee na nic. Udowodniłem, że byłem jednym z najlepszych na wszystkich imprezach, ale teraz czułem, że to była moja największa i najbardziej trudna publiczność.

Zawołałem tłum i poczułem, że moja pewność siebie z powrotem do mnie, mój głos przez głośniki zawsze miał na mnie ten wpływ! Publiczność się śmiała i oddawała się w gry i szalone zajęcia. Starałem się nie patrzeć na Nancy. Widziałem ją z rogu oka. Od czasu do czasu szepała do swoich przyjaciół.

To dobry znak! To zdecydowanie jest. Rozpoznała mnie… wow! Bedzie fajnię. Zastanawiałem się, co ona może myśleć. - Czy to naprawdę może być on, ten sam psycho ze szkoły?'

Zszedłem ze sceny z ryczącym oklaskami i herkulesowym ego! Kochałem to, co właśnie zrobiłem. Przeszedłem obok Nancy i udawałem, że jej nie widziałem. Człowieku, tak bardzo chciałem z nią porozmawiać! Ale wiedziałem, co muszę zrobić, i nie zamierzałem tego zepsuć. Musiałem dobrze zagrać moje karty.

Jakiś czas później mieliśmy jedną z tych gier grupowych, które są rozgrywane na zjeździe szkolnym. To był tylko moment, na który czekałem, gra budowania zespołu, w której ludzie musieli tworzyć grupy w określonych liczbach lub zostać wyeliminowanym. Upewniłem się, że będę w tej samej grupie co ona w jednej z rund i po raz pierwszy tej nocy stawiłem czoła kontaktowi. Spojrzałem na nią, z odrobiną zaskoczenia, i po prostu patrzyłem. Fałszywe uznanie przyszło mi do głowy! To była Nancy.

„Nancy?!„Wyrzuciłem z fałszywego zdziwienia. Tej nocy musiałem użyć wielu fałszywych emocji. Uśmiechnęła się. O Boże, moje serce natychmiast się załamało. Nasza grupa została wyeliminowana z gry, niewłaściwa liczba osób. Ale kogo to obchodzi, wiedziałem, że wygrałem. Widziałem to w jej oczach. To nie było to samo „widzę psychiczne” wygląd z czasów szkolnych. Było ciepło i bardziej niż przyjazne.

Odciągnąłem krzesło, żeby usiąść. Uśmiechnęła się. Zasady rycerstwa! Usiedliśmy i rozmawialiśmy. Mówiłem, jakbym nigdy z nią nie rozmawiał. Śmialiśmy się i rozmawialiśmy przez całą noc. Opowiedziała mi o tym, jak mile zaskoczona była, aby zobaczyć we mnie tę nową osobę. Powiedziałem jej, jak miło było ją zobaczyć po tylu latach i nadal czuć to samo. Rzuciła się. Mógłbym się tam stopić.

Poprosiłem ją na obiad, a oboje wyruszyliśmy do jednej z cichych restauracji w hotelu. Rozmawialiśmy i rozmawialiśmy, a ja widziałem ciepło w jej pięknych oczach. Mówiliśmy o wszystkich głupich rzeczach, które wtedy zrobiłem, i śmiałem się razem. Poszliśmy obok ogrodu i usiedliśmy na jednej z ławek ogrodowych. Zapiąłem jej rękę i powiedziałem jej, jak szczęśliwy jestem ją znowu widzieć.

Uśmiechnęła się, gdy położyła drugą rękę na mojej. „To samo tutaj, Jamie… to samo tutaj.'

[Przeczytaj bardziej romantyczne historie miłosne w naszych smarownikach]

I w tym momencie wiedziałem, że naprawdę jestem zakochany, a jedna z najlepszych nastoletnich historii miłosnych rozpaliła się nie tylko w moim sercu, ale w obu sercach.