Fakty randkowe - interesujące fakty dotyczące randek

Fakty randkowe - interesujące fakty dotyczące randek

Wszyscy jesteśmy zaangażowani w miłość i relacje, ale ile faktów randkowych naprawdę wiesz o swoim własnym związku? Oto kilka świetnych faktów randkowych, o których być może nigdy nie słyszałeś.

#1 Bilans miłości

Kiedy dwoje ludzi jest w sobie zakochanych, w dowolnym momencie jedna osoba zawsze będzie kochać drugą osobę znacznie bardziej.

Teraz to nie znaczy, że jedna osoba będzie nienawidzić swojego partnera, podczas gdy inna osoba jest szalenie zakochana w swoim partnerze.

Oznacza to, że kiedy dwoje ludzi jest zakochanych, tylko jedna osoba odgrywa wielką rolę w utrzymywaniu związku, podczas gdy druga osoba po prostu idzie dalej na przejażdżkę.

#2 Atrakcyjne kobiety

Atrakcyjne kobiety, które są małżeństwem ze zwykłymi mężczyznami, są bardziej podatne na romans. Nawet jeśli atrakcyjne kobiety tak naprawdę nie szukają robienia, inni mężczyźni będą mniej zastraszani, by zbliżyć się.

I to tylko kwestia czasu, zanim zamężna kobieta udzieli pokusy z lepszym mężczyzną.

#3 atrakcyjni mężczyźni

Atrakcyjni mężczyźni małżeństwem ze średnimi wyglądającymi kobietami są mniej podatni na dodatkowy romans małżeński. Mężczyźni są fizycznymi stworzeniami i pięknem i atrakcyjnym wyglądem poza prawie wszystko inne.

Ale kiedy świetnie wyglądający mężczyzna decyduje się zakochać się w kobiecie, która nie jest tak dobrze wyglądająca, to inne jej aspekty narysowały go, by się w niej zakochać. Ci ludzie są trudne do znalezienia i trudniejsze do zakochania się w pożądliwych pokusach.

#4 Dlaczego się zakochujemy

Wszyscy doświadczyliśmy tego faktu randkowego i wiemy, że to prawda. Faceci częściej zakochują się w oparciu o wygląd dziewczyny, podczas gdy dziewczyny są bardziej skłonne do zachowania faceta. Więc jest jasne, miłość od pierwszego wejrzenia istnieje tylko dla facetów!

Podczas gdy faceci zakochują się w dziewczynie w ciągu pierwszej minuty, dziewczyny poświęcają dużo czasu, aby naprawdę zakochać się w facecie.

#5 Długość miłości

Im dłużej zalotki w pierwszych dniach, tym dłużej będzie związek.

Elasty i niezwykle intensywne namiętne sprawy są świetne, ale nie są dobre w relacjach długoterminowych. Jeśli oboje jesteście bardzo pasjonatami i ostatecznie uprawiasz seks wszędzie na początku nowego związku, powinieneś zrozumieć, że podstawą twojego związku jest seks, a nie miłość. Więc co się stanie, gdy płomień chemii seksualnej maleje po około roku?

Niestety w większości przypadków związek też się kończy. Więc jeśli naprawdę chcesz się w kimś zakochać, poświęć trochę czasu, aby się zakochać i zrozumieć. Zbuduj solidne podstawy oparte na miłości zamiast na czegokolwiek innego.

#6 Fizyczne akcenty

Fizyczna intymność i fizyczna bliskość zwiększają szansę zakochania się. Przyjaciele się zakochują cały czas . Koledzy w pracy kończą się romansami lub zakochani przez cały czas. Kontakt fizyczny powoduje wpływ afrodyzacalny na członków płci przeciwnej. Dustyczne flirtowanie Feely może być świetnym sposobem na zakochanie się w tobie.

Więc pamiętaj o tym następnym razem, gdy próbujesz kogoś podać. Spróbuj spędzić więcej czasu osobiście, zamiast rozmawiać przez telefon. A twoja sympatia może po prostu się w tobie zakochać.

#7 Sprawy są bardziej ekscytujące seksualnie

To jest fakt randkowy, który nie jest naprawdę wspaniale usłyszeć, ale to prawda. Sprawy są zawsze bardziej ekscytujące seksualnie niż relacje długoterminowe. To niefortunne, ale prawda. Uprawianie seksu z kimś spoza związku zawsze będzie o wiele bardziej ekscytujące i satysfakcjonujące seksualnie niż seks z własnym partnerem z długoterminowego związku.

Uprawianie seksu z kimś nowym po raz pierwszy może być jednym z powodów, ale większym powodem jest ryzyko, że podejmujesz romans. Adrenalina uprawiająca seks z kimś nowym, w połączeniu z strachem przed złapaniem, zwiększa emocje seksualne do szaleństwa, którego nie można dopasować do seksu długoterminowego.

#8 Miłość sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy i smutny

Ludzie, którzy są w związkach i kochają partnera, są najszczęśliwszymi ludźmi i są bardziej zadowoleni ze swojego życia niż najbardziej szczęśliwe single. Jednocześnie ludzie, którzy są w związku, ale są niezadowoleni ze swojego partnera, stają się bardziej przygnębione i nienawidzą swojego życia o wiele bardziej niż większość singli, które są przygnębione.

#9 Sprawienie, że ktoś cię kocha

Oto fakt randkowy, który może grać na twoją korzyść. Jeśli kiedykolwiek chcesz, aby ktoś się w tobie zakochał, zaplanuj niekonwencjonalną strategię randkową. Możesz pójść do restauracji na pierwszą randkę i udać się do parku rozrywki lub czegoś równie przerażającego i ekscytującego na drugą randkę. Idąc do restauracji, oboje mogą dowiedzieć się więcej o sobie, co jest najważniejszym krokiem, aby stworzyć emocjonalny związek.

Wyjście do parku rozrywki w drugiej randce może sprawić, że Twoja randka się zakochała. Badania wykazały, że przerażające przejażdżki, takie jak kolejki górskie i koła Ferris, zwiększają produkcję adrenaliny, która również symuluje pobudzenie, które może faktycznie zwiększyć przyciąganie dwóch osób. Jest to szczególnie oczywiste dla dziewcząt.

Jest tak wiele interesujących rzeczy, które miłość może nam zrobić, a te fakty randkowe to tylko kilka unikalnych faktów wielu, których doświadczamy przez cały czas.