Naucz swojego mężczyznę, aby traktować cię jak kobietę

Naucz swojego mężczyznę, aby traktować cię jak kobietę

Czy kiedykolwiek chciałeś, żeby twój chłopak nauczył się traktować cię jak damę, bez konieczności mówienia mu, żeby robił rzeczy przez cały czas? Wypróbuj te proste kroki, aby zmienić Playboya w rycerski rycerz.

Czy kiedykolwiek chciałeś, aby twój mężczyzna po prostu zaczął traktować cię tak, jak chcesz być traktowany?

Mężczyźni wydają się ewoluować fizycznie z małp, ale czasami ich rycerstwo i maniery wydają się wracać do czasów prymitywnych małp.

Oto kilka wskazówek, których możesz użyć, gdy jesteś z mężczyzną, aby sam się uczył kilku manier.

Zmuszanie go do otwarcia drzwi samochodu

Następnym razem, gdy oboje wychodzicie, a on zaparkuje samochód i ma zamiar wyjść, umieść torebkę na kolanach i zaczniesz przechodzić, gdy nadal siedzisz w samochodzie.

Wyciągnij połysk ustny lub sprawdź twarz. Zrób coś i udawaj, że jest całkowicie pochłonięty, sprawdzając twarz.

Prawdopodobnie zmęczy się czekaniem, aż wyjdziesz, a on po prostu podejdzie na twoją stronę i otworzy dla ciebie drzwi.

To wtedy błyskasz najsłodszym uśmiechem i mówisz „awww… to jest takie słodkie z twojej strony” lub „To po prostu twoje słodkie z twojej strony, żeby to zrobić. Dziękuję… ”On dostanie wskazówkę i robi to częściej, przynajmniej tam, gdzie to możliwe. Jeśli nadal go nie dostanie, nadal masz torebkę, aby to zrobić od nowa.

Doprowadzenie go do otwarcia drzwi w restauracjach

Po dobrym posiłku w restauracji, idąc w kierunku drzwi, weź jego ramię w twoje i trzymasz się za ręce, gdy opierasz się do niego. Gdy zbliżasz się do drzwi, zwolnij trochę tempa i pozwól mu najpierw dostać się do drzwi.

To oczywiste, że otworzy drzwi. To wtedy, gdy nieco zapinasz się i najpierw przechodzisz przez drzwi, nawet jeśli nie przychodzi mu to naturalnie, abyś mógł przejść najpierw. Kiedy wyjdziesz, rzuć okiem na niego i po prostu uśmiechniesz się i odwróć wzrok, ale trzymaj ten uśmiech na twarzy. Będzie bardzo ciekawy, dlaczego się uśmiechasz. A kiedy powiesz mu, jak słodki był otworzyć dla ciebie drzwi, ten moment będzie czymś, co zapamięta na wieczność.

Kupowanie kwiatów

Nie jest zbyt trudne, aby poinformować swojego faceta, że ​​kochasz kwiaty. Prawdopodobnie już o tym wie, ale mógł po prostu zapomnieć o tym szczególnym gestie zdobycia kwiatów w ciągu miesiąca lub lat.

Następnym razem, gdy przejdziesz obok kwiaciarni, poświęć trochę czasu na wąchać kwiaty. Zatrzymaj się przy kwiatach i powiedz mu, jak pięknie wygląda. Na pewno je dla ciebie zabierze. Możesz szczotkować jego policzek rękami lub pocałować i dać mu znać, jak miły i wyjątkowy czujesz. Nie zdziw się, gdy twój facet puka do twoich drzwi w następnym tygodniu!

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą ci przekształcić swój slob chłopaka w rycerski mężczyzna, którego zawsze chciałeś. A jeśli jest coś innego, co chcesz o nim zmienić, po prostu improwizuj na tych wskazówkach.