Rainbow Party - The Dark Secrets of Rainbow Party

Rainbow Party - The Dark Secrets of Rainbow Party

Co to jest tęczowa impreza? Dowiedz się wszystkiego o Rainbow Party, mrocznym i seksualnym tajemnicy dzielonym tylko przez intymne grupy nastoletnich dziewcząt i chłopców. Derek Fisher mówi więcej.

Party Rainbow.

Nazwa brzmi jak zabawa, prawda??

Przypomina ci urocze małe motyle, które lecą i małe dzieci biegające wokół bawiących się z innymi dziećmi, prawda??

Hmm… teraz zapytajmy grupę nastolatków, o czym przypominają im imprezy tęczowe.

Jeśli jesteś rodzicem, nastolatek prawdopodobnie powiedziałby ci, że impreza tęczy przypomina im tę samą piękną tęczę, którą sobie wyobrażasz.

Ale jeśli byłeś kolejnym nastolatkiem, zadającym znajomym to samo pytanie, szansa na odpowiedź będzie daleko od twojej linii myśli.

Co to jest tęczowa impreza?

Dla kilku młodych ludzi impreza tęczowa to nazwa związana z robieniem i eksperymentowaniem. Kilka lat temu ujawniono, że impreza tęczowa nie jest grą na imprezie dla dzieci, ale mroczna i seksualna gra grana przez młodych chłopców i dziewcząt.

Party Rainbow jest rzekomo wydarzeniem grupowym z udziałem młodych dziewcząt wykonujących Fellatio na chłopcach. Aby wyjaśnić to samo w prostszym ujęciu, Rainbow Party to niesławne zgromadzenie, na którym dziewczęta dotyczyły noszenia różnych kolorowych pomadek, każda z innym odcieniem, i oddają się seksom oralnym z chłopcami, pozostawiając wielokolorową przychylność imprez.

Jak zaczęły się tęczowe imprezy?

Party Rainbow został po raz pierwszy nagłośniony na program Oprah Winfrey, w którym przeprowadziła wywiady z pięćdziesięcioma dziewczynami i zapytała o to. Do tego czasu imprezy tęczowe były niespotykane, ale od razu istniała masowa histeria na temat tych imprez.

Oczywiście nie byłem na żadnej z tych tęczowych imprez, ale powiedziano mi o pewnej tęczowej imprezie bardzo blisko mojego własnego podwórka, na której dziewczyny oddały się tak zwanej imprezie loda, ale jestem pewien, że impreza nie była po prostu kończy się wielokolorowymi dingdongami i królową koktajli białkowych!

Od tamtej pory nie słyszałem niczego podobnego, ale może to być również dlatego, że minęło moje nastolatki. Rainbow Girls prawdopodobnie polować na tę nastolatkę z fryzurą Zacka Efron i „modnymi” spodniami! Próbowałem porozmawiać z kilkoma młodymi i, co zaskakujące, prawie połowa z nich słyszała o tym. Ale nikt mi nie powiedział, że oddali się temu… tak, prawda!

Fakt, że tak wielu z nich wiedziało, co mnie zaskoczyło. Mam na myśli, że byli nastolatkami w ciągu ósmej klasy i byli tak dobrze poinformowani o tematach, że my, dorośli nie wiedzieliśmy. Mówi się, że wściekłość powstaje cicho od czasu odcinka Moniki - Clintona w czasie.

Pierwsza w historii Rainbow Party?

Pierwszym zgłoszonym przypadkiem był skandal w szkole w Arlington w stanie Wirginia, gdzie grupa ósmoklasistów spotka się na imprezach, na których chłopcy i dziewczęta byłyby sparowani na zajęcia seksualne, które ostatecznie odradzały się od dmuchania i pieszczot. Było też kilka zgłoszonych przypadków publicznych lodów w autobusie szkolnym i na korytarzu. Szkoła ostatecznie poznała o tym za pośrednictwem szkolnej winorośli.

Nie ma teraz znaczenia na temat tego, co szkoła zrobiła z tymi dziećmi, ale liczy się to, że jest tak wiele rzeczy, w które nastolatki są w dzisiejszych czasach, a dorośli praktycznie nie mają pojęcia. Ale z drugiej strony, nastolatki prawdopodobnie nie oddawałyby się takiej aktywności, jak tęczowa impreza, ale powiedz coś takiego, aby udawać, że wiedzieli więcej i są o wiele chłodniejsze.

Ale tak czy inaczej, nigdy nie wiedziałoby, czy nastolatki naprawdę oddają się tym czynom, chyba że być może ktoś zostanie złapany w akcie.

Kiedy kilka nastolatków zapytano o to, co czują o tęczowych imprezach, odrzucili, że to obrzydliwe, i nigdy nie chcieliby robić czegoś takiego…! Ale wspomnieli również, że presja ze strony dorosłych do powstrzymania się od robienia i uprawiania seksu mogła doprowadzić te dziewczyny do oddania się organom grupowym i imprezom tęczowym.

A kiedy rodzice zawsze przypominają nastolatkom, że utrata dziewictwa byłoby ostatecznym momentem ich życia i muszą powstrzymać się od po omacku, dopóki nie są małżeństwem, być może to trochę za dużo, aby mogli żyć.

Więc następnym razem, gdy będziesz w supermarkecie lub w sklepie kosmetycznym i widzisz grupę chichoczących dziewczyn z lady, które trzymają garść wielokolorowych szminek, nie zakładaj, że to impreza snu lub noc w piżamie. To może być po prostu tęczowa noc!

W końcu dla tych nastoletnich dziewcząt szminki są zabawne. A tęczowa impreza to coś, w co wszyscy chcieliby się oddać. W końcu te imprezy naprawdę się wydmuchują!

Tak więc imprezy tęczowe naprawdę istnieją? Nikt nie może powiedzieć, oprócz tych rozbitnych dzieci, które rzeczywiście dmuchały kogoś na tęczową imprezę.